Alfa Intel

Palsam Spasatel® — kõrgekvaliteetne toode erinevate nahavigastuste leevendamiseks. Vahendi ohutust tõestab mitmete aastate pikkune kasutuspraktika ning selle efektiivsuses on veendunud miljardid inimesed erinevates riikides.

Täpsemalt toodete kohta

DR. Retter EC

Kaubamärk Spasatelnõji Krug ühendab endas mitme põlvkonna spetsialistide teadmisi ravi- ning nahavahendite väljatöötamise valdkonnas.
Spasatelnõji Krug vahendid on taimse päritoluga traditsiooniliste komponentide ja ultramoodsate biotehnoloogiliste toodete sünergilised ühendid.

Täpsemalt toodete kohta (presentatsioon, 14 MB).

ТД Эльд

Ettevõte ELD on aktiivselt arenev rahvuslik firma. Tegutseb Venemaa kosmeetilisel turul alates 1996. aastast.

Täpsemalt toodete kohta

Belle Jardin

Kosmeetikaettevõte BELLE JARDIN – Poola dekoratiivkosmeetika tootja, mis osaleb aktiivselt kosmeetikaturul. Belle Jardin – dünaamiliselt arenev ettevõte, mis pakub toodete euroopalikku kvaliteeti mõistliku hinnaga. 

Täpsemalt toodete kohta

«ЮНИКОСМЕТИК»

Venemaa ettevõte Unikosmetik töötab kosmeetikatööstuses alates 2000. aasta jaanuarist.  Ettevõte on suutnud selle ajaga leida kindla koha turul ja on muutunud üheks juhtivaimaks vene kaubamärgiks juuksevärvide väljatöötamise valdkonnas. Firma edasimüüjate võrgustik sisaldab enam kui 100 organisatsiooni Venemaal, endistes NL riikides ja Baltimaades.

Ettevõttel on arvestatav teaduslik-tootmisbaas ja kasutatakse teaduslike ning tootmistehnoloogiaid, toorainet ja seadmeid parimatelt tootjatelt. Me töötame välja oma toodangut koostöös juhtivate spetsialistidega Sankt Peterburi Tehnoloogia instituudist, mis võimaldab luua valemeid, mis vastavad kaasaegsetele nõuetele.

Täna juuste kosmeetika kaubamärgilt ESTEL on väga nõutud ja vastab parimatele maailma standarditele.

Täpsemalt toodete kohta

ООО «Фитокосметик»

Fütokosmetik – tänaseks üks juhtivamaid ettevõtteid, mis toodab looduslikku kosmeetikat ning pakub üle seitsme aasta turul kõrgekvaliteedilist toodangut, mille koostises kasutatakse ainult naturaalseid, täiesti ohutuid komponente.

Täpsemalt toodete kohta

ЗАО «Ресурс-Ф»

Vannisool Resurs Zdorovja – see on tervendav vahend, mis omab tugevat toniseerivat ja elustavat omadust; mõjub positiivselt rakkudevahelisele ainevahetusele, taastab organismi funktsioone.

Antud soola unikaalsus ning peamine erinevus välismaa ning Venemaa tootjate toodetest seisneb vannisoola ökoloogilises puhtuses, mida kaevandatakse sügavates kaevandustes ning ainult naturaalsete ekstraktide ja loodusliku päritoluga värvainete kasutamises. 

Täpsemalt toodete kohta

Твинс Тэк

Täpsemalt toodete kohta

ООО НПФ «МЕДИКОМЕД»

MEDIKOMED – see on ettevõttegrupp, mis ühendab endas mitu firmat, mis töötavad edukalt juba aastaid tervisekaupade tootmise valdkonnas.

Nende kaasaegse töötlemise baasil ning tänu uudsete tehnoloogiate kasutusele on praegusel ajal ettevõte MEDIKOMED oli viidud uuele kvaliteetsele tasemele sellised tuntud kaubamärgid nagu Tigrovõji Glaz, Babuškinõ Retseptõ jne. Lisaks sellele, ettevõte töötab välja aktiivselt ja toodab uusi kaubamärke.

Täpsemalt toodete kohta

ООО НП «БЕЛОРЭК»

Kosmeetikaettevõte Belorek, on Valgevene kosmeetiliste vahendite tootja ning pakub turul naturaalseid tooteid Iris kaubamärgi nime all.

Iris kosmeetika traditsiooniliseks baasiks on naturaalsed looduslikud ained, looduslikud raviekstraktid, vitamiinid, õlid, mikroelemendid. Need ajaga testitud komponendid lisatakse kosmeetikasse kõige kaasaegsemal kujul, mis lisab kosmeetikale efektiivsust.

Tänu ettevõtte kvaliteedijuhtimissüsteemile seeriatootmises kasutatakse ainult kõige paremaid vahendeid. Kogu toodang läbib dermatoloogilist testimist ja kuulub tootmisel range kontrolli alla.

Täpsemalt toodete kohta (presentatsioon 3MB)

Miraculum

Ettevõtte töötleb ja  tegeleb kaasaegsete  vahendite  töötlemise ja müümisega naha ja keha hoolduseks, kosmeetika depilatsiooniks ja meigi jaoks ning parfümeeriatooded.

Täpsemalt toodete kohta

Disain: Opera Design